انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

اصول طراحی فلپ و بخیه در جراحی های پریودنتال با رویکرد استتیک-دکتر بابک ایرانپور

اصول طراحی فلپ و بخیه در جراحی های پریودنتال با رویکرد استتیک-دکتر بابک ایرانپور

اصول طراحی فلپ و بخیه در جراحی های پریودنتال با رویکرد استتیک

 هدف ما در این سخنرانی صحبت کردن در ارتباط با اهمیت تشخیص و طرح درمان در بیماران پریودنتال و آگاهی نسبت به انتقال از فاز غیرجراحی یا None Surgical به فاز جراحی و شرایطی هست که ما وارد فاز جراحی پریودنتال شویم.

اینکه بدانیم چه مواقعی جراحی های پریودنتال انجام می شود در واقع ایندیکیشن های مختلف جراحی های پریودنتال را صحبت خواهیم کرد و بعد از آن در مورد انتخاب کیس مناسب برای جراحی های پریودنتال صحبت خواهیم کرد و اینکه در جراحی های پریودنتال از چه تکنیک های فلپی می توانیم استفاده کنیم و این که هر کدام از این تکنیک های فلپ چه مزایا و چه معایب و چه حساسیت هایی دارد که ما در موردش اطلاعات داشته باشیم و در مورد انواع برش ها گام به گام صحبت خواهد شد که ما چه برش هایی در چه فلپ هایی داریم صحبت خواهیم کرد.

در مورد فلپ ها بخصوص در درمان های Regenerative صحبت خواهد شد. در مورد فلپ های مختلف در ناحیه زیبایی صحبت خواهد شد. در بیمارانی که Short Clinical Crown هستند طول تاج کلینیکی کوتاهی هم دارند و کاندید جراحی های زیبایی استتیک یا همان Esthetic Crown Lengthening هستند در مورد تکنیک های فلپ مناسب برای هربیمار در ناحیه استتیک صحبت خواهیم کرد و اینکه چه معیارهایی وجود دارد برای انتخاب تکنیک فلپ مناسب در نواحی استتیک و در انتها در مورد اصول بخیه و انتخاب متریال مناسب و تکنیک های بخیه مناسب صحبت خواهیم کرد.

تگ ها:
اشتراک‌گذاری:
۴۲۰

نظرات (۰)

نظر بدهید